1 / 3

Color Run in Lviv

Ми любимо яскраво проводити час і при цьому залучатися до корисних справ. Минулої осені працівники Zoom Support приєдналися до всесвітнього руху боротьби із торгівлею людьми, яка, на жаль, дуже поширена в Україні. З допомогою гарного настрою, кольорових барв та веселого бігу вулицями Львова ми інформували городян про цю суспільну проблему.

2 / 3

Фестиваль активного відпочинку “Манівці”

Якщо ви гадаєте, що працювати в офісі нудно — ви ще не були у Zoom Support! Окрім активних ігор в Open Space компанія надає можливості повеселитися на славу та зарядитися позитивом на наступний продуктивний тиждень.
Чого там тільки не було! І пейнтбол, і скеледром, і велосипедна траса, і спуск на тросі над озером, і гра у волейбол велетенською кулею, і лазертаг, і стрибки з висоти на гіганстьку повітряну подушку... Море емоцій, у яке занурилася наша команда.

3 / 3

Хелловін

Хтось скаже: не наше свято, але й і для “супортівців” не треба особливого приводу, щоб мати гарний настрій. Однак у жовтні особлива атмосфера прокралася в наш офіс. Смачні цукерки та фрукти підступно з'являлися на кожному кроці, страхітливі гарбузові створіння охороняли офіс по різних закутках і лиш тьмяно світилися, додаючи смаку під час перегляду страшного кіно.
Був іще маскарад, конкурси, музика, какао з зефіром, а головне — усмішки. Вони на Zoom Support навіть у Хелловін.